Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

ESF platforma: Otvorene prijave na dvije online radionice u travnju

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr otvorila je prijave na dvije online radionice u travnju na teme: “Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje organizacija civilnoga društva” koju će održati udruga Udruga „MI“ Split (7.4.2022.) i “Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama” koju će održati DKolektiv – organizacija za društveni razvoj iz Osijeka (8.4.2022.).

Prijava i više informacija o radionicama na poveznicama:
ONLINE RADIONICA UDRUGE “MI” SPLIT, .7.4.2022 – Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje organizacija civilnoga društva
ONLINE RADIONICA DKOLEKTIVA OSIJEK, 8.4.2022. – Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj) održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.