Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

ESF platforma: Otvorene prijave na tri nove online radionice u veljači

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr otvorila je prijave na tri online radionice u veljači koje održati suradne organizacije Zaklade – Centar za civilne inicijative iz Zagreba, Udruga „MI“- Split,  i ACT grupa iz Čakovca.

Prijava i više informacija o radionicama na poveznicama:

ONLINE RADIONICA CENTRA ZA CIVILNE INICIJATIVE, 22.2.2022. – Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama

ONLINE RADIONICA UDRUGE “MI” SPLIT, 23.2.2022. – Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva

ONLINE RADIONICA ACT GRUPE, 24.2.2022. – Kako izraditi strateški i operativni plan OCD-a

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj) održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.