Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

ESF platforma: Otvorene prijave na dvije online radionice u lipnju

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na dvije online radionice koje će 8. i 9. lipnja održati udruga MI iz Splita i ACT grupa iz Čakovca, suradne organizacija Nacionalne zaklade.

U utorak, 8. lipnja 2021. Udruga MI iz Splita održat će online radionicu “Kako izraditi strateški i operativni plan planirati u organizacijama civilnoga društva?”.
Više o radionici i poveznica za PRIJAVU.

U srijedu 9. lipnja 2021. ACT grupa iz Čakovca održat će ZOOM radionicu “Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama – Kako da se čujemo da nam bude bolje?”
Više o radionici i poveznica za PRIJAVU.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva organizira radionice u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama u sklopu Zakladinog Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja.