Aktivizam, Nekategorizirano

Europska zaklada za kulturu – natječaj za potpore za istraživanje i razvoj za 2018.

KnipselEuropska zaklada za kulturu raspisala je natječaj za potpore za istraživanje i razvoj za 2018. godinu. Tema natječaja su Hrabri građani. Na natječaj se mogu prijaviti svi punoljetni građani EU i predstavnici organizacija iz zemalja Unije. Rok za prijavu je 9. svibnja u 18 sati.

Prijaviti se mogu svi punoljetni građani EU i predstavnici organizacija iz zemalja Unije zainteresirani za podupiranje jednakosti i solidarnosti kroz kulturu, nadvladavanje društvene fragmetacije i polarizacije kroz kreativnost, stvaranje novih poluga donođenja odluka između ljudi i institucija, iznalaženjeotvorenih i inovativnih načina za uključivanje tradicionalno isključenih društvenih skupina i slično.

Detaljne informacije o natječaju, kao i online formular za prijavu, dostupni su OVDJE.