Aktivizam, Nekategorizirano

Glazbena večer s Antom Gelom u sklopu EU projekta Napredovao bih

U srijedu, 18. svibnja 2022. u 19,30 sati u Napretkovom kulturnom centru održat će se glazbena večer u društvu s Antom Gelom. Glazbena večer organizira se u sklopu EU projekta Napredovao bih koji provodi HKD Napredak, Napretkov kulturni centar, kao glavni nositelji projekta uz partnera Udrugu za promicanje kulture i umjetnosti Ja BiH. Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade RH. 

Da će večer biti glazbena poslastica, dovoljno je reći da je gost glazbeni mag Ante Gelo, glazbeni producent, aranžer i gitarist. U svojoj bogatoj glazbenoj karijeri nastupao je diljem Hrvatske i na poznatim svjetskim pozornicama u suradnji s renomiranim hrvatskim i svjetskim glazbenicima. Glazbenik koji uživa i živi glazbu i koji svoju ljubav prema istoj uspješno prenosi na publiku.

Stoga dođite na glazbenu večer s glazbenikom čija glazba dotiče svakoga i govori sve jezike – ističe se u pozivu.