Aktualno, Nekategorizirano

Grad Zagreb objavio Javne natječaje za financiranje programa i projekata za 2021.

Grad Zagreb je objavio više javnih natječaja za financiranje programa i projekata udruga i drugih organizacija civilnog društva u 2021. godini. Prijave se podnose isključivo u elektroničkom obliku putem on-line servisa e-Pisarnice do 19.04.2021. do 16:00 sati.

Riječ je o ukupno 12 javnih natječaja za financiranje programa i projekata za različite djelatnosti – zaštita životinja, poljoprivrede, šumarstva i lovstva; promicanje ljudskih prava; unaprjeđenje kvalitete života osoba s invaliditetom; rad u području socijalnog i humanitarnog značenja; rad u području udruga mladih ili udruga za mlade; prevencija neprihvatljivog ponašanja djece i mladih; potpore vrhunskom sportu; rad u području sustava civilne zaštite; rad u području branitelja iz Domovinskog rata i njihovih obitelji, boraca II. svjetskog rata; zaštita zdravlja; zaštita potrošača te zaštita okoliša i održivog razvoja.

Više o natječajima potražite OVDJE.