Aktualno, Nekategorizirano

Otvoreni javni natječaji Grada Zagreba za financiranje programa i projekata udruga za 2022. godinu

Grad Zagreb je objavio više javnih natječaja za financiranje programa i projekata udruga i drugih organizacija civilnog društva u 2022. godini. Prijave se podnose isključivo u elektroničkom obliku putem on-line servisa e-Pisarnice do 4. travnja do 16:00 sati.

Riječ je o ukupno 13 javnih natječaja za financiranje programa i projekata za različite djelatnosti – potpora vrhunskom sportu; rad u području branitelja iz Domovinskog rata i njihovih obitelji, boraca II. svjetskog rata; međugradska i međunarodna suradnja; promicanje ljudskih prava; prevencija neprihvatljivog ponašanja djece i mladih; rad u području socijalnog i humanitarnog značenja; pružanje socijalne usluge privremenog smještaja beskućnika i potpore radu skloništa i savjetovališta za žrtve nasilja u obitelji; područje socijalnog i humanitarnog značenja za unapređenje kvalitete života osoba s invaliditetom; zaštita zdravlja; zaštita životinja, poljoprivrede, šumarstva i lovstva; sustav civilne zaštite te zaštita okoliša i održivog razvoja.

Cjelokupna natječajna dokumentacija dostupna je OVDJE.

Izvor: Grad Zagreb