Aktualno, Nekategorizirano

Hrvatski olimpijci prikupili 125.351 kunu za akciju “Zajedno za Zagreb”

Hrvatski klub olimpijaca donirao je 125.351 kunu za akciju “Zajedno za Zagreb” kojom se prikupljaju donacije namijenjene za sanaciju posljedica potresa u Gradu Zagrebu i okolici.

Naime, Odlukom Vlade Republike Hrvatske otvoren je račun za donacije u akciji “Zajedno za Zagreb” kako bi se skupila novčana sredstva za saniranje štete nastale najjačim potresom koji je pogodio naš glavni grad u posljednjih 140 godina.

Donacije su dali članovi Hrvatskog kluba olimpijaca, a brojni sportaši su sudjelovali i u drugima akcijama prikupljanja pomoći onima kojima je to u ovom trenutku najpotrebnije.

“Hrvatske sportašice i sportaši oduvijek nas oduševljavaju i čine ponosnima svojim rezultatima i postignućima na športskim terenima, međutim ono što ih uistinu čini izuzetnima je što svoje veliko srce uvijek pokazuju i izvan športskih terena,” poručili su iz Središnjeg državnog ureda za šport. (Hina)