Aktualno, Nekategorizirano

Humanitarne akcija Čigrin let za djecu sa sindromom Down

Cigrin_letLions club Kaptol organizira humanitarnu akciju kojoj je cilj prikupiti sredstva za opremanje dvorane za djecu s posebnim potrebama. Djeca sa sindromom Down u sklopu projekta “Čigrin let”, koji provodi TK “Čigra”, usvajaju osnovne elemente taekwondoa kako bi razvili motoričke sposobnosti i uklopili se u svakodnevni život.

Središnji događaj ove humanitarne akcije održat će se u subotu, 25. veljače, u zagrebačkom Oktogonu. Sva donirana sredstva namijenjena su kupnji specifične opreme za trening djece s posebnim potrebama.

Građani će moći uživati u glazbi, besplatnim krafnama i čaju, kao i kuhanom vinu koje će spravljati chef Zoran “Gastronomad” Šimunić.

Lions club Kaptol niz godina organizira humanitarna događanja kako bi pomogao hvalevrijedne projekte, ustanove i pojedince.