Hrvatska, Nekategorizirano

Inovativni alati za poticanje filantropije

filantropija_crDogađanje je bilo namijenjeno predstavnicima organizacija civilnog društva i neprofitnim ustanovama.

O Doniraj.org – mrežnom alatu za prikupljanje sredstava za organizacije civilnog društva govorila je Jelena Gordana Zloić, a regionalnu Nagradu Johann Kohlhoffer za filantropa godine za područje Slavonije i Baranje predstavila je Julijana Mladenovska-Tešija.

Prezentacije su pobudile interes: bilo je različitih i zanimljivih pitanja, pa je diskusija potrajala i duže od planiranog.

Sljedeća predstavljanja su u Belom Manastiru (13. veljače u 15 sati), Slatini (14. veljače u 17 sati), Vukovaru (15. veljače u 15 sati), Pleternici (21. veljače u 17 sati), Slavonskom Brodu (22. veljače u 15 sati) i Vinkovcima (23. veljače u 15 sati).