Aktualno, Nekategorizirano

Još mjesec dana do početka 4. KinoKina!

KinoKino_Foto_Sanja-Bistričić-768x519Kraj veljače posebno je vrijeme za najmlađe ljubitelje filma jer ih tada očekuje festival skrojen po njihovoj mjeri, KinoKino – International Film Festival for Children , Međunarodni filmski festival za djecu – KinoKino, gdje se odlazak u kino pretvara u posebno i drugačije iskustvo. Četvrto izdanje festivala održat će se od 20. do 24. veljače u zagrebačkom kinu Europa uz mnoštvo filmova, radionica i raznih događanja za djecu i njihove roditelje.

Na poveznici možete pročitati detaljnije o festivalu, a mi ističemo da KinoKino festival poziva sve zainteresirane osnovnoškolce u dobi od 12 do 15 godina koji žele biti dio dječjeg žirija da se prijave na natječaj. Potrebno je poslati kratko motivacijsko pismo i listu 10 najdražih filmova s kratkim obrazloženjem na: katarina@kinokino.hr. U prijavi je potrebno napisati kontakt roditelja ili staratelja (ime i prezime, telefon i e-mail) te naziv škole.
Prijave traju do 30. siječnja.

Više o Festivalu pročitajte ovdje.