Aktivizam, Nekategorizirano

‘Kino pod zvijezdama’ na Kantridi u znaku ‘Film svima’

Na drugom izdanju ‘Kina pod zvijezdama’ koje će biti održano u četvrtak, 31. kolovoza, u 20 sati, na platou ispod sportske dvorane 3. Maj gostuje inkluzivni program udruge Filmaktiv — Film svima projekcijom filma ‘Murina’ redateljice Antonete Alamat Kusijanović, nagrađenog i na festivalu u Cannesu. Film je prilagođen gluhim i nagluhim te slijepim i slabovidnim osobama.

Građanska inicijativa Kantrida GIK u suradnji s Udrugom Orehović u sklopu svog cjelogodišnjeg programa ‘Kultura u kvartu Kantrida’, nastavlja sa ljetnim djelom programa pod nazivom ‘Kino pod zvijezdama’.

Uz projekciju filma Murina bit će održane izložba i radionice lokalnih umjetnika i kreativaca pod nazivom Kreativni kutak Kantride od 18:00 do 19:30 sati na platou ispod sportske dvorane 3. Maj.

Ulaz na sve aktivnosti Kulture u kvartu Kantrida je slobodan.

Program Kultura u Kvartu se provodi uz podršku Grada Rijeke, a Film svima 2023 uz podršku Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske, Grada Rijeke i Hrvatskog audiovizualnog centra.

Izvor: https://www.facebook.com/Film.svima?locale=hr_HR