Aktivizam, Nekategorizirano

KUD Ljuba voda započeo posljednji ciklus plesnih online radionica

U sklopu ESF projekta „Pjesmom i plesom protiv socijalne isključenosti“ u ponedjeljak je u Ljubešćici započeo treći, ujedno i posljednji, ciklus Plesnih online radionica. U ovom će ciklusu voditelj Tim Hrvaćanin s novom grupom polaznika obrađivati značajke i posebnosti te vježbati koreografije poznatih zagorskih, međimurskih, podravskih i prigorskih folklornih plesova.

Posljednji ciklus radionica traje sve do 10. veljače 2022. godine.
ESF projekt „Pjesmom i plesom protiv socijalne isključenosti“ provodi Kulturno umjetničko društvo Ljuba voda u partnerstvu s Hrvatskim društvom inženjera geotehnike. Ukupna mu je vrijednost 487.121,54 kune, od čega 85 % sufinancira Europski socijalni fond, a 15 % državni proračun Republike Hrvatske.

Projekt je ugovoren temeljem otvorenog (trajnog) Poziva na dostavu projektnih prijedloga Umjetnost i kultura online.

Više detalja o projektu može se pronaći na internetskoj stranici https://projekt.kudljubavoda.hr/.