Hrvatska, Nekategorizirano

KUD Ljuba voda započeo drugi ciklus plesnih radionica

U sklopu ESF projekta „Pjesmom i plesom protiv socijalne isključenosti“ u srijedu je u Ljubešćici započeo drugi ciklus plesnih online radionica. Kroz idućih mjesec dana voditelj radionica će novu grupu polaznika upoznati s koreografijama, značajkama i posebnostima poznatih zagorskih, međimurskih, podravskih i prigorskih folklornih plesova. Drugi ciklus plesnih radionica završava 5. studenog 2021. godine.

ESF projekt „Pjesmom i plesom protiv socijalne isključenosti“ provodi Kulturno umjetničko društvo Ljuba voda u partnerstvu s Hrvatskim društvom inženjera geotehnike. Ukupna mu je vrijednost 487.121,54 kune, od čega 85 % sufinancira Europski socijalni fond, a 15 % državni proračun Republike Hrvatske.

Više detalja o projektu može se pronaći na internetskoj stranici https://projekt.kudljubavoda.hr/.