Hrvatska, Rad udruga

Nacionalna zaklada poziva na online radionicu

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na mrežnoj stranici ESF Platforma danas je otvorila prijavu na jednodnevnu online radionicu naziva Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva u organizaciji Udruge “MI” – Split koja će se održati 23. veljače 2023. godine (PRIJAVA).

Polaznici će se kroz radionicu upoznati sa Sustavom upravljanja kvalitetom za organizacije civilnoga društva – OK 2015. Sudionici će biti upoznati s postupkom uvođenja sustava, temeljnim područjima i pripadajućim potpodručjima kvalitete, izvorima dokaza, kriterijima i razinama razvoja.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj). Radionice se održavaju u okviru Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.