Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica udruge MI: Modeli uključivanja građana u rad organizacija civilnoga društva

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na online radionicu “Modeli uključivanja građana u rad organizacija civilnoga društva” koju će 8. rujna 2021. u 12 sati održati udruga MI iz Splita.

Prijave su otvorene do 6. rujna 2021.

PRIJAVA: ONLINE RADIONICA UDRUGE “MI” SPLIT, 8.9.2021. – Modeli uključivanja građana u rad organizacija civilnoga društva

Cilj ove radionice je upoznati sudionike s terminima: aktivni gađanim, demokratska građanska kultura, sektori u društvu. Definiranje uloge, karakteristika, načela rada i vrijednosti OCD-a, navodi se u pozivu.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, MI, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv) održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.