Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Modeli uključivanja građana u rad organizacija civilnoga društva

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici ESFplatforma.civilnodrustvo.hr otvorila je prijave na online radionicu “Modeli uključivanja građana u rad organizacija civilnoga društva” koja će se održati 11. rujna 2023. od 10 do 12 sati. Radionicu će održati udruga Mi iz Splita, suradna organizacija Nacionale zaklade.

PRIJAVA NA RADIONICU NA POVEZNICI

Cilj ove radionice je upoznati sudionike s pojmovima: aktivni gađanim, demokratska građanska kultura, sektori u društvu. Definiranje uloge, karakteristika, načela rada i vrijednosti OCD-a.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj. Radionice se održavaju u okviru Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.