Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Otvorene prijave na dvije online radionice u listopadu

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na mrežnoj stranici ESF Platforma danas je otvorila prijave na dvije online radionice u listopadu koje će održati Udruga Centar za civilne inicijative iz Zagreba i udruga Mi iz Splita.

Više informacija i prijave na radionice na poveznicama:

DVODNEVNA ONLINE RADIONICA CENTRA ZA CIVILNE INICIJATIVE, 3.-4.10.23. – Upravljanje volonterima

ONLINE RADIONICA UDRUGE MI SPLIT, 5.10.23. – Razvoj društvenog kapitala u lokalnoj zajednici te modeli partnerstva/suradnje OCD-a u zajednici

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj. Radionice se održavaju u okviru Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.