Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

ESFplatforma: otvorene prijave na tri nove online radionice u veljači

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na tri nove online radionice koje će održati suradne organizacije Nacionalne zaklade, udruga Mi, Centar za civilne inicijative i udruga SMART.

Prijave su otvorene do 19. veljače u podne.
Više informacija o radionicama i poveznice na prijave:

ONLINE RADIONICA UDRUGE “MI” SPLIT, 23.2.2021.Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva

ONLINE RADIONICA CENTRA ZA CIVILNE INICIJATIVE, 23.2.2021. – Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje organizacija civilnoga društva

DVODNEVNA ONLINE RADIONICA UDRUGE SMART, 24. i 25.2.2021.Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba u lokalnoj zajednici

Radionice organizira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama u sklopu Zakladinog Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja, a otvorene su predstavnicima udruga i svih drugih potencijalnih prijavitelja na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda i javnih izvora kako bi se osnažili organizacijski i stručni kapaciteti svih potencijalnih prijavitelja.