Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na online radionicu “Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora” koju će 28. svibnja 2021. održati Udruga MI iz Splita, suradna organizacija Nacionalne zaklade.

Prijave su otvorene do 25.5. u 15:00 sati.

PRIJAVA: ONLINE RADIONICA UDRUGE “MI” SPLIT, 28.5.2021. – Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora

Cilj ove radionice je upoznati sudionike s uvjetima financiranja projekata iz javnih izvora, definiranje kriterija kvalitete provedbe projekata te upoznavanje s metodama organiziranja i praćenja provedbe projekata.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja.