Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Kako izraditi strateški i operativni plan u organizacijama civilnoga društva?

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na mrežnoj stranici esfplatforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na novu online radionicu: “Kako izraditi strateški i operativni plan u organizacijama civilnoga društva?” koju će 6. lipnja 2023. u vremenu od 10 do 12 sati održati Udruga „MI“- Split (PRIJAVA).

Cilj ove radionice je upoznati sudionike sa svrhom i procesom strateškog i operativnog planiranja organizacije. Sudionike će se upoznati s utjecajem planiranja na kvalitetu i uspješnost djelovanja organizacije i razrada metode definiranja plana djelovanja organizacije – navodi se u najavi.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj. Radionice se održavaju u okviru Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.