Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica ACT grupe: Društveno poduzetništvo je društvena inovacija

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esfplatforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na online radionicu “Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje OCD-a; Društveno poduzetništvo je društvena inovacija” koju će 23. ožujka 2022. održati ACT grupa iz Čakovca.

Više informacija o radionici i prijava na poveznici:

ONLINE RADIONICA ACT GRUPE, 23.3.2022. – Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje OCD-a; Društveno poduzetništvo je društvena inovacija

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj) održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.