Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica DKolektiva: Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje OCD-a

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici  esfplatforma.civilnodrustvo.hr  danas je otvorila prijave na online radionicu “Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje OCD-a” koju će u petak 25. veljače 2022. održati udruga DKolektiv – organizacija za društveni razvoj iz Osijeka.

Više informacija i prijava na poveznici:

ONLINE RADIONICA DKOLEKTIVA OSIJEK, 25.2.2022. – Inovativni modeli prikupljanja sredstava za djelovanje OCD-a

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj) održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.