Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esfplatforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na online radionicu “Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja” koju će u petak 4. ožujka 2022. održati udruga DKolektiv – organizacija za društveni razvoj iz Osijeka.

Više informacija i prijava na poveznici:
ONLINE RADIONICA DKOLEKTIVA OSIJEK, 4.3.2022. – Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj) održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.