Aktivizam, Nekategorizirano

Online radionica: Odnos metora i praktikanta kroz razumijevanje pojmova diskriminacije i nenasilne komunikacije

Za sve mentore i mentorice Programa mentoriranja i prakse u civilnom društvu, ali i za sve osobe koje mentoriraju mlade u udrugama bilo kao volontere, suradnike ili radnike, u digitalnom YIHR.hubu organiziramo seriju kratkih treninga u 11. i 12. mjesecu. Prvi trening u nizu bit će na temu Odnos mentora/ice i praktikanta/ice kroz razumijevanje pojmova diskriminacije i nenasilne komunikacije, a vodit će ga Natalija Havelka iz Centra za mir, nenasilje i ljudska prava., navodi u pozivu Inicijativa mladih za ljudska prava.

Trening će se održati 11. 11. 2021. od 10 do 12h 

Broj mjesta na treningu je ograničen, a prijaviti se može do 10.11.2021. Poveznica na trening bit će poslana dan ranije.

Link na prijavnicu:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJuOx8aczgs1fHY64RM5-DObhSzwoE02yWP_suTFwlE5ChqQ/viewform 

Originalni poziv:
http://yihr.hr/hr/predstavljamo-seriju-treninga-za-inkluzivnije-organizacije-civilnog-drustva-nenasilnom-komunikacijom-protiv-diskriminacije/ 

Social Innovators projekt, u sklopu kojeg je ova radionica, financiran je od strane Islanda, Norveške i Lihtenštajna kroz EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment.