Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esfplatforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na online radionicu “Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora” koju će 17. ožujka 2022. održati Udruga SMART iz Rijeke.

Više informacija i prijava na poveznici:

ONLINE RADIONICA UDRUGE SMART RIJEKA, 17.3.2022. – Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama (udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj) održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.