Hrvatska, Nekategorizirano

Platforma Culture Hub Croatia: Otvoren javni poziv Posvoji Prostor

Platforma Culture Hub Croatia poziva sve zainteresirane organizacije civilnog društva, umjetničke organizacije i neformalne grupe iz Splita i okolice da prijave programske aktivnosti za realizaciju u kreativnom hub-u Prostor tijekom 2022. godine.

Na ovaj način želimo otvoriti Prostor akterima u Splitu i okolici; kako onima koji nemaju prostor za provedbu aktivnosti, tako i onima koji u ovom pozivu vide način da svoj rad i aktivnosti besplatno predstave u Prostoru. Kreativni hub Prostor sastoji se od nekoliko multifunkcionalnih prostorija koje mogu ugostiti različite vrste aktivnosti – izložbe, radionice, predavanja, projekcije, diskusije, kratkoročne umjetničke intervencije.
Poziv je otvoren za sve organizacije civilnog društva, umjetničke organizacije i neformalne grupe koje se bave kulturom, suvremenom umjetnošću, radom s mladima ili ranjivim skupinama.
Aktivnosti participativnog karaktera imat će prednost pri odabiru. Prijavljene aktivnosti moraju biti otvorene za javnost i besplatne.
Prijavu je potrebno poslati na info@culturehubcroatia.hr (uz naznaku “Posvoji Prostor”) do 8. veljače.
Prijave moraju sadržavati:
-ime / naziv provoditelja
-naziv aktivnosti i kratki opis
-trajanje aktivnosti i željeni datum provedbe
-posebne tehničke zahtjeve, ako ih ima
Moguće je prijaviti samo jedan prijedlog aktivnosti po prijavitelju.
CHC će razmotriti sve pristigle prijave i objaviti rezultate poziva 11. veljače 2022.
Više informacija