Aktualno, Nekategorizirano

Poziv na radionicu „Želiš biti dio kulturne promjene u gradu? Dođi, budi u KUL centru!”

Kazališna družina Ivana Brlić Mažuranić poziva na 2. radionicu KUL centra „Želiš biti dio kulturne promjene u gradu? Dođi, budi u KUL centru!“ koja će se održati u srijedu, 16. listopada 2019. godine u 17:00 sati u velikoj dvorani Centra mladih, Ulica Ante Starčevića 11, 35000 Slavonski Brod.

Radionica „Želiš biti dio kulturne promjene u gradu? Dođi, budi u KUL centru!“ provodi se u sklopu provedbe projekta „Kulturni centar mladih – Razvoj javno-civilnog partnerstva u kulturi u Slavonskom Brodu (KUL centar)“ koja za cilj ima potaknuti organizacije civilnog društva i zainteresirane građane na uključivanje u kreiranje Kulturnog centra mladih u Slavonskom Brodu.

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj radionice:

  • Model sudioničkog upravljanja za KUL centar – prijedlozi i komentari dobiveni kroz javno savjetovanje
  • Želje i očekivanja građana Slavonskog Broda (razmatranje rezultata ankete)
  • Sporazum o javno-civilnom partnerstvu

Prijavite svoje sudjelovanje na radionici „Želiš biti dio kulturne promjene u gradu? Dođi, budi u KUL centru!“ Prijave su otvorene najkasnije do utorka, 15. listopada 2019. godine klikom na sljedeću poveznicu: OVDJE

Predviđeno trajanje radionice je 120 minuta, a voditelj radionice je dr.sc. Jadran Antolović.