Aktualno, Nekategorizirano

Poziv na sudjelovanje u istraživanju o korištenju različitih alata odnosa javnošću u neprofitnom sektoru

odnosi-s-javnoscuZa potrebe znanstvenog rada i kolegija “Odnosi s javnošću u neprofitnom sektoru”, Veleučilište Baltazar i Veleučilište VERN provode istraživanje o korištenju različitih alata odnosa javnošću u neprofitnom sektoru tj. udrugama i organizacijama civilnog društva.

Istraživači pozivaju sljedeće dionike u neprofitnom sektoru da se odazovu pozivu na sudjelovanje u istraživanju koje je dostupno OVDJE

Istraživanje je otvoreno za:
– nevladine, neprofitne organizacije i udruge
– organizacije civilnog društva (udruge mladih, obiteljske udruge, sportska društva, klubovi, savezi, kulturno-umjetnička društva i sve organizacije kroz koje građani sudjeluju u lokalnom i gradskom životu)
– socijalni partneri i organizacije koje predstavljaju socijalne i gospodarske sudionike, poput sindikata, potrošačkih organizacija i sl.
– vjerske zajednice i sl.
– zaklade i fondacije
– političke organizacije i stranke
– socijalno – humanitarne društvene organizacije.