Aktualno, Nekategorizirano

Pridružite se u subotu humanitarnoj Utrci za fajterice!

Obilježimo zajedno Dan narcisa i proslavimo 12. rođendan udruge SVE za NJU. Od 10.00 se okupljamo, prijave za utrku traju već od 10.30, a u 11.30 možete protrčati ili prošetati jedan krug oko Zrinjevca s fajtericama i za fajterice., stoji u pozivu udruge Sve za nju.

Nakon malog odmora, u 12.00 smo pripremili posebno događanje, „Dream team štafetu“ koju predvode tri fajterice iz SVE za NJU.

Bit će puno emocija i zagrljaja u posebnoj atmosferi koju jednostavno trebate doživjeti.

Kroz cijelo događanje će nas voditi naš najdraži ambasador Bruno Šimleša.

Čekaju vas narcise, edukativni letci i informacije o Centru za psihološku pomoć. Predstavit ćemo program „Helpdesk SVE za NJU“ i novi izazov na platformi Čini pravu stvar. Tijekom cijele akcije prikupljamo vaše donacije za nastavak rada Centra za psihološku pomoć, a na štandovima vas čekaju korisne informacije iz SVE za NJU, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Hrvatskog zavoda za zdravstveno osigutanje. Pokrovitelj javnozdravstvene akcije je Gradonačelnik Grada Zagreba – zaključuju u pozivu.