Aktualno, Nekategorizirano

Virtualna utrka “To nisu samo ženske stvari”

Udruga SVE za NJU organizira utrku pod nazivom To nisu samo ženske stvari. Utrka se održava virtualno u subotu 22. svibnja 2021. Preporučeno vrijeme za trčanje je od 10 do 20 sati, a svaki sudionik izabrat će stazu na kojoj će trčati i duljinu staze. Onima kojima trčanje nije „jaka strana“ preporučamo barem šetnju na 800 m.

Povodom Svjetskog dana borbe protiv raka jajnika skrećemo pozornost na važnost brige o ženskom reproduktivnom zdravlju, prevenciji i ranom otkrivanju bolesti. Želimo potaknuti žene na redovite kontrolne preglede, zdraviji način života i tjelovježbu te naglasiti važnost podrške oboljelima.

Prikupljena sredstva SVE za NJU će koristiti za nastavak rada Centra za psihološku pomoć za žene oboljele od raka i članove obitelji.

Hvala Vam što sudjelovanjem podržavate ove ciljeve!

Podaci o utrci  i PRIJAVA na utrku To nisu samo ženske stvari pogledajte na stranici www.svezanju.hr