Aktivizam, Nekategorizirano

Prva radionica drugog modula eksperimentalne digitalne animacije

Udruga KA-MATRIX će u subotu, 5. veljače 2022. u 15:00 sati, održati prvu radionicu dugog modula eksperimentalne digitalne animacije.

Na prvoj radionici, polaznici će se upoznati s besplatnim softverom za rad te će odrediti tipove materijala pomoću kojih se grade kratke (npr. GIF ) ili one složenije animacije (nastale nelinearnim uređivanjem multimedijskih materijala).

Prijave za drugi modul digitalne animacije i dalje traju.

Svi zainteresirani do 25 godina, mogu se prijaviti na mail: info@ka-matrix.hr i mob: 095/444-6880

Aktivnosti se provode u sklopu projekta „Podijeli svoju priču – socijalno uključivanje kroz online kulturu i umjetnost“ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Ukupna vrijednost projekta je 473.340,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske 71.001,00 kuna i iz Europskog socijalnog fonda 402.339,00 kuna. Partner na projektu je umjetnička organizacija FORMAT C.

Aktivnosti programa pratite putem Facebook stranice KA-MATRIX.