Aktualno, Nekategorizirano

Radionica financijske pismenosti Udruge Franak

franak_fotoUdruga Franak održati će besplatnu trosatnu radionicu o osnovama financijske pismenosti. Radionica će se održati u četvrtak, 24. siječnja, u 18 sati u Klubu Zona, a za sudjelovanje je potrebna rezervacija mjesta putem prijavnice na klubzona.net.

– Nedavno su mediji prenijeli vijest o porastu kreditno zaduženih osoba stoga smatramo kako je bitno da svaki takav korisnik bude svjestan rizika takvih potpisanih ugovora, a u Hrvatskoj programi financijskog opismenjivanja nisu uvedeni ni na jednoj razini formalnog obrazovanja. Sudionici naše radionice steći će nužna znanja za komuniciranje s bankama, osiguravajućim društvima i telekomunikacijskim operaterima – objašnjava Anita Perkov Kalebota iz udruge Franak.