Aktualno, Nekategorizirano

Radionica o unapređenju prava djece različitih obitelji

roda_crRadionica „Sve obitelji su jednake u svojoj različitosti – unapređenje prava djece različitih obitelji“ održat će se 28. studenoga 2017. s početkom u 11.30 sati u prostorima udruge Roditelji u akciji – Roda, Žerjavićeva 10/1. kat, 10000 Zagreb.

Radionicu organizira udruga Roditelji u akciji – Roda s partnerskim udrugama ADOPTA – Udruga za potporu posvajanju i LET – Udruga za unapređenje kvalitete u okviru projekta Sve boje obitelji.

Cilj ove radionice je jačanje suradnje s udrugama i jačanje kapaciteta predškolskih ustanova u Zagrebu za rad s različitim obiteljima. Radionica je besplatna.

Prijave su moguće putem on-line obrasca i to najkasnije do 24. studenoga do 12 sati. Broj mjesta je ograničen, a prednost će imati ranije prijave. U slučaju znatno većeg broja prijava prednost će imati po jedna prijavljena osoba iz svake predškolske ustanove u Zagrebu.

Više informacija možete pronaći OVDJE.