Aktualno, Nekategorizirano

Rapha Women’s 100 Zagreb 2017.

zene_crU nedjelju 23. srpnja 2017. pridruži se tisućama žena diljem svijeta u vožnji 100 km.

Rapha Women’s 100 je međunarodni biciklistički događaj gdje tisuće žena diljem svijeta na isti dan voze 100 km (naravno, muškarci mogu biti u pratnji). Ne radi se o natjecanju da se vidi tko je najbrži, nego o sudjelovanju u ovoj globalnoj biciklističkoj avanturi.  Prošle godine iz Zagreba je vozilo 85 žena, a u cijelom svijetu preko 8.000 u 40 zemalja. Budi i ti jedna od njih ove godine!

Uplata kotizacije i podizanje startnih brojeva je od 7 sati na parkiralištu Bauhausa na Žitnjaku. Polazak je u 8 sati, ali dođite barem 30 minuta ranije radi registracije.

Kružna ruta dužine 100 km (Zagreb – Ivanja Reka – Rugvica – Obedišće Ježevsko – Prečec – Kloštar Ivanić “Stari mlin klet” – Ivanić Grad – Topolje – Rugvica – Ivanja Reka – Zagreb) je uglavnom ravničarska s jednim dužim usponom u Kloštar Ivaniću.

Vozi se pretežno po asfaltu, ali ima oko 7 km makadama pa se preporuča odabir bicikla sukladno tome.