Aktualno, Nekategorizirano

Dan otvorenih vrata u Biovrtu

Silvija Kolar, predsjednica udruge Biovrt
Silvija Kolar, predsjednica udruge Biovrt-u skladu s prirodom

Za sve ljubitelje prirode i vrtlarenja, udruga “Biovrt – u skladu s prirodom” 27.08.2016. organizira Dan otvorenih vrata uz predavanja i obilazak u biovrtu predsjednice udruge Silvije Kolar-Fodor koji se nalazi u Novom Selu Rok (7 km od Čakovca).

Imat ćete prilike čuti zanimljivo predavanje, obići biovrt uz terensko predavanje koji se sastoji od povrtnjaka, polja i šumskog vrta, te čuti mnoštvo korisnih savjeta i ideja koji će vas motivirati i inspirirati.

Zdravu hranu svatko od nas može posijati, uzgojiti, ubrati… Hrani je mjesto u našim vrtovima, a ne u supermarketima. Pridružite nam se na Danu otvorenih vrata udruge Biovrt i uvjerite se da uzgajanje svog voća, povrća, začinskog i ljekovitog bilja nije nimalo teško, te da je veliki izvor radosti i inspiracije 🙂

RASPORED:
9:30 – 10:00 Prijem gostiju, predavačica i predsjednica udruge Biovrt Silvija Kolar-Fodor
10:00 – 10:55 Predavanje: “Sjeme kao zalog naše budućnosti – zašto čuvati sjeme iz svog vrta”
11:00 – 12.00 Obilazak Biovrta, šumskog vrta i voćnjaka, terensko predavanje
12:00 – 13:00 Domjenak, neformalno druženje
13.00 – 13.30 Ponuda viškova sjemena i sadnica iz Biovrta
14.00 Završetak dana otvorenih vrata i odlazak gostiju

Sudjelovanje na danu otvorenih vrata je besplatno, broj posjetitelja je ograničen, a prijave su obvezne.

Prijave zaprimamo do 23.08.2016. isključivo putem on-line obrasca dostupnog na slijedećem linku (kliknite link ispod i ispunite tražene podatke):
Prijava na Dan otvorenih vrata udruge Biovrt 27.08.2016.

Nakon prijave dobiti ćete točne smjernice kako doći do vrta. U slučaju većeg broja prijava od kapaciteta, prednost će imati prijave koje prve pristignu.