Aktivizam, Nekategorizirano

Raspisan natječaj za nagradu za društvene inovacije SozialMarie 2023

Portal za prijavu na natječaj SozialMarie otvoren je po 19. put. Vodite li društveno angažiran i inovativan projekt ili poznajete nekog tko je angažiran? Vrijeme je da i mi saznamo o njemu! SozialMarie traži inovativne društvene projekte koji se usude ostvariti promjenu – navodi se u pozivu na stranici SozialMarie.

Prihvati izazov i predaj prijavnicu do 23. siječnja 2023. godine!

Kao prva europska nagrada za društvene inovacije SozialMarie  zadala si je cilj da otkrije društvene inovacije širem Srednje Europe i učini ih vidljivijima. Nagrađujemo uspješno provedene, inovativne projekte koji se hvataju u koštac s izazovima našeg vremena. Petnaest jedinstvenih projekata na proljeće će biti ovjenčano nagradama ukupne vrijednosti 54 000 eura.

Više informacija na portalu za prijavu za nagradu SozialMarie.