Hrvatska, Nekategorizirano

SozialMarie 2021: natječaj za jednu od najuglednijih europskih nagrada za društvene inovacije

Otvoren je 17. po redu natječaj SozialMarie – Prize for Social Innovation, jednu od najstarijih i najuglednijih europskih nagrada za društvene inovacije. Provodite li projekt koji se hvata u koštac s aktualnim društvenim izazovima i pritom primjenjuje inovativna rješenja? Prijavite se do 19. siječnja 2021.

Natječaj je otvoren 10. studenog 2020. i traje do 19. siječnja 2021. g.

Prijave se predaju preko stranice www.sozialmarie.org/hr.

SozialMarie je nagrada za aktivne društveno inovativne projekte iz polja civilnog društva, javne uprave i poduzetničkog sektora. Osim u Hrvatskoj, nagrada se dodjeljuje u Austriji, Mađarskoj, Češkoj, Slovačkoj i Sloveniji.

Nakon nekoliko faza evaluacije, koja se vodi našim Kriterijima za društvenu inovaciju, prvog maja 2021. g. će se 15 projekata ovjenčati nagradama u sveukupnoj vrijednosti od 54000 eura.