Aktualno, Nekategorizirano

Rođendan Trans Aida

trans_cr– Veliki peti rođendan, kako i priliči, želimo šareno, raznoliko i rasplesano proslaviti sa svima vama! Nakon što na buvljaku TRANSmjena dobara nabavite outfit, spremni_e ste uskočiti u cipelice i pasti s nama u rođendanski TRANS na plesnom podiju. Ako ste jedni_e od onih koji_e na podij ne bi ni pod razno, uopće nema veze, sigurno ćete razgibati moždane vijuge uz super zabavni Trans_Inter_aktivni kviz i usrećiti okusne pupoljke slavljeničkom tortom. A i upoznat ćete puno slatkih jednoroga, obećavamo!

Trans Aid, koji već 5 godina slavi različitost, poziva sve trans, inter i rodno varijantne osobe (TIRV); LGBQ osobe te LGBTIQ-friendly osobe da u veljači nastave slijediti jednoroga (on_a zna gdje su pravi tulumi) i pridruže se u petak, 24. veljače, na rođendanskom partiju u Jiggy baru.

Detalje proslave možete pronaći na Facebooku.