Aktualno, Nekategorizirano

Traže se volonteri za ‘Make a Move’ projekt

Volonteri su potrebni u razdoblju od 9. do 20. rujna za 12-dnevni događaj u Rijeci na kojem će sudjelovati više od 20 stranih umjetnika i kazališnih eksperata. Prijave su otvorene do 7. srpnja 2019.!

Umjetnička organizacija KRILA organizira 12-dnevni događaj u Rijeci na kojem će sudjelovati više od 20 stranih umjetnika i kazališnih eksperata. Događaj je dio međunarodnog projekta „Make a Move – Umjetnički inkubator za suvremeno europsko vaninstitucionalno i nezavisno kazalište”. Umjetnici će raditi na razradi svojih ideja i to na specifičnim lokacijama i u javnim prostorima u gradu Rijeci. Bit će tu fizičkog kazališta, korporalne mime, improvizacijskog kazališta, dijeljena iskustava te puno pozitivne energije.

Više o prijavi ovdje