Aktualno, Nekategorizirano

Udruga KultAkt prima nove članove

KultAkt_crNaziv Udruge nastao je povezivanjem riječi kultura i aktivnost. Udruga trenutno broji 20 stalnih članova koji su u potrazi za pojačanjem.

– Ako imaš između 18 i 81 godinu, želiš naučiti nešto novo ili prenijeti svoja znanja na druge – Udruga KultAkt prima nove članove.

Želiš sudjelovati u projektima koji pokrivaju kulturu, zabavu, sport, igru? Posjećivati konferencije i edukacije?  Sudjelovati u kulturnom životu svog grada? Steći iskustva i znanja tako da ti CV bude duži od jedne stranice? Razviti nove vještine i naučiti kako: napisati medijsku objavu, izraditi budžet projekta, pronaći sponzore za projekte, voditi društvene mreže, pronaći suradnike i biti uspješan projekt menadžer? Možda već posjeduješ ova znanja i želiš ih usavršiti ili mentorirati druge?

Ako si na prethodna pitanja odgovorio s DA onda je Udruga KultAkt pravo mjesto za tebe.

Zašto postati naš član?

• Projektno smo orijentirani
  • Nema dugoročnih obveza (osim ako odlučiš postati punopravan član)
  • Omogućujemo učenje i usavršavanje u ugodnoj i opuštenoj atmosferi
  • Kod nas nema glupih pitanja – naučit ćeš sve što te zanima o projektnom menadžmentu (ako i mi ne znamo, naučit ćemo zajedno)
  • Volontirati ćeš samostalno, u timu – svoje zadatke obavljaš sam, ali uvijek imaš koga pitati za pomoć i savjet
  • Osim volontiranja na našim projektima, možeš biti projektni menadžer i uz našu pomoć i mentorstvo ostvariti vlastitu ideju
  • Upoznat ćeš nove ljude od kojih će ti mnogi ostati prijatelji

Prijavnicu možeš pronaći OVDJE.

Za sve dodatne informacije posjeti našu web stranicu.

Prijava je otvorena do utorka 31. listopada u 23,59 sati.