Aktivizam, Nekategorizirano, Rad udruga

Uspjeli su!

doniraj_cr– Velike zahvale svim donatorima, prijateljima i podupirateljima ovih udruga jer bez vaše pomoći ove tri vrijedne inicijative se ne bi mogle ostvariti.

Udruga Jaglac iz Orahovice, Stup iz Brodskog Stupnika i Projekt građanske demokratske inicijative iz Belog Manastira prikupile su ukupno 38.051,77 kuna kojima će biti osnovana prva Zaklada za djecu i mlade koji izlaze iz udomiteljskog sustava u Baranji, opremljeno prvo vježbalište na otvorenom za osobe s poteškoćama u Orahovici i renovirano staro dječje igralište u Brodskom Stupniku. Njihove akcije će biti realizirane do početka jeseni, čemu se radujemo i – očekujemo pozivnice!

A mi nastavljamo istim tempom: tri nove kampanje uskoro kreću. Pratite nas na doniraj.org – ističu u Zakladi Slagalica.