Hrvatska, Nekategorizirano

VIDEO: Mreža udruga Zagor producirala video spot za pjesmu Samo volontiraj

ResizeImageU okviru projekta “VolontirAJMO – jačanje kapaciteta lokalnih zajednica za volontiranje” financiranog iz Europskog socijalnog fonda izrađen je spot za pjesmu “Samo volontiraj!” kako bi se promovirale vrijednosti i značaj volonterstva.

Spot promovira značaj i vrijednosti volonterstva kako za samog pojedinca tako i za čitavu zajednicu. Radeći za korist drugih, volonteri/ke istodobno rade na samima sebi, na svom osobnom i profesionalnom razvoju a sve to kroz volontiranje.

Autorica teksta je volonterka Ema Smolić, a pjesmu izvodi dječji zbor Zabočki mališani DND-a Zabok.

Nositeljica projekta je Mreža udruga Zagor, a isti se provodi u partnerstvu s Društvom “Naša djeca” Zabok, Krapinsko-zagorskom županijom, Lokalnom akcijskom grupom Zagorje-Sutla, Školom za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Osnovnom školom Janka Leskovara, Volonterskim centrom Zagreb i ACT Grupom.

Spot je financiran je od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali.