Aktualno, Nekategorizirano

Zaklada Nema predaje objavila natječaj: 200.000 kuna potrebitim udrugama

Pod nazivom ”Jednake mogućnosti za sve” zaklada Nema predaje objavila je natječaj za dodjelu donacija udrugama iz određenih područja rada, a fond natječaja iznosi 200.000 kuna.

Fond je, kako navode u priopćenju, predviđen za pet udruga, u zadanim pojedinačnim iznosima.

Natječaj će biti otvoren od 16. do 30. studenog 2020.

Prijave i dokumentacija dostavlja se na e-mail adresu info@zakladanemapredaje.hr

Od interesa su za prijavu aktivnosti i programi koji se odnose na područja: humanitarne aktivnosti, financijska i druga pomoć socijalno ugroženim osobama, integracija osoba s invaliditetom u nogomet i društvo te promocija jednakosti i ravnopravnosti kroz suzbijanje stereotipa i diskriminacije.

Skupine korisnika na koje program ili projekt treba biti usmjeren su djeca, mladi te socijalno osjetljive skupine, osobe s invaliditetom, beskućnici i žrtve diskriminacije na osnovi rase.

Područja rada trebaju biti ljudska prava, obrazovanje i potpora razvoju djece i mladih.

Tekst natječaja može se pronaći na linku:

Zaklada otvara natječaj!

(Hina)