Aktivizam, Nekategorizirano

Zaklada Zajednički put organizira konferenciju “Živjeti starost”

Konferencija s međunarodnim sudjelovanjem “Živjeti starost – izazov za pojedinca, obitelj i društvo”, koju organizira Grad Zagreb, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom u suradnji sa Zakladom “Zajednički put”, održat će se od 1. do 3. listopada 2019. u Hotelu International u Zagrebu.

Riječ je o jedinstvenoj konferenciji u Republici Hrvatskoj posvećenoj životu u starijoj životnoj dobi iz perspektive različitih stručnjaka s fokusom na planiranju vlastitog starenja i društvenog planiranja starenja.

Jedan od osnovnih ciljeva ove Konferencije je promocija interdisciplinarnog pristupa starenju, stoga je Konferencija namijenjena stručnjacima iz područja socijalne skrbi i demografije, zdravstva i farmacije, psihologije, sociologije, ekonomije i poduzetništva, prava, mirovinskog osiguranja, arhitekture te svima zainteresiranima za ovu temu.
Sve informacije o konferenciji dostupne su na poveznic: zivjetistarost2019