Hrvatska, Nekategorizirano

Agencija lokalne demokracije Sisak poziva na otvorenje Izložbe fotografija volonterskih programa i dodjelu volonterskih nagrada

Agencija lokalne demokracije Sisak poziva na otvorenje Izložbe fotografija volonterskih programa provedenih na području Sisačko-moslavačke županije tijekom 2019. godine.

Otvorenje izložbe „Rastemo zajedno“ je 5. prosinca 2019. godine u 19:00 sati u Kazalištu 21, Trg grada Heidenheima 3, Sisak.

Ovim događajem obilježava se Međunarodni dan koordinatora volontera (5.11.) i Međunarodni dan volontera (5.12.), a tijekom otvorenja izložbe posjetitelji će moći uživati u kratkom glazbeno-scenskom programu od strane, naravno, volontera.

Izložba je postavljena  do 6. siječnja 2020. godine, a ulaz je besplatan.

Uz otvorenje izložbe, održati će se svečana dodjela Volonterskih nagrada Grada Siska za 2019. godinu. Dobitnike nagrada i pohvalnica pronađite na službenim stranicama Grada na poveznici.

Podržimo volontere i organizatore volontiranja u izgradnji boljeg mjesta za život jer – Volontiranjem svijet postaje ljepše mjesto!

Izložba je dio aktivnosti projekata:
„(O)drži moj korak“ kojeg sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske kroz Švicarsko-hrvatski program suradnje. Provodi ga ALD Sisak u partnerstvu sa Sisačko-moslavačkom županijom, Gimnazijom Sisak i Srednjom školom „Ivana Trnskoga“ Hrvatska Kostajnica i  „Volonterski centar Sisak“ kojeg sufinancira Grad Sisak, a provodi ALD Sisak.