Aktualno, Nekategorizirano

Zvonimir Dobrović vodi radionicu: Artivizam – pričaj mi o artu!

zvonimir-e1524635206278Posebna poslastica u radioničkom programu projekta SuKultura dolazi u vidu radionice o suvremenoj umjetnosti. Radionica “Artivizam – pričaj mi o artu!” održat će se u četvrtak, 14. 3. 2019. u 10 sati u Centru za kulturu Novi Zagreb, Trg narodne obrane 2.

Pozivamo vas, sudionice i sudionike iz umjetničkih organizacija, organizacija civilnog društva i ustanova u kulturi, ali i sve zainteresirane, na informativno-edukativnu radionicu o kuriranju umjetničkog programa s naglaskom na angažiranu umjetnost zajednice i participativne umjetničke prakse, stoji u pozivu udruge Domino koja provodi projekt SuKultura, sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda.

Voditelj Zvonimir Dobrović, umjetnički direktor Domina, predavač i kustos izvedbenih umjetnosti, uvest će nas u dinamični svijet artivizma, suvremene umjetničke scene i aktivizma, a saznat ćemo poviše o političkom performansu, društveno angažiranom artu, participativnim umjetničkim praksama i sličnim pravcima.