Prijavite se na natječaj #BestErasmusMoments

ESN Hrvatska i Agencija za mobilnost i programe Europske unije pozivaju Vas da sudjelujete na nagradnom foto natječaju naziva #BestErasmusMoments.

Natječaj traje od 14. rujna do 10. listopada 2018. godine. Sudjelovati u natječaju možete ako na privatnom profilu na društvenim mrežama – Facebook, Instagram, Twitter objavite fotografiju iz razdoblja mobilnosti  u okviru programa Erasmus+ studij ili stručne prakse. Fotografija mora biti javno podijeljena, a uz nju mora biti navedena država, mjesto ili grad, datum nastanka fotografije, oznaka #besterasmusmoments te @ESNcroatia.

Sudionici mogu uz fotografiju objaviti kraći tekst o svom iskustvu u okviru programa Erasmus+. Poželjno je da objavljene fotografije sadrže element materijalne ili nematerijalne kulturne baštine zemlje u kojoj su snimljene.

Rezultate možete očekivati 14. listopada 2018. godine na svim društvenim mrežama ESN Hrvatska  te službenoj mrežnoj stranici.

Detalje natječaja pronađite ovdje.

Share via email

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *