Aktualno, Nekategorizirano

Srma organizira predavanje psihologinje u Vrilici

Foto: Srma

Udruga Srma organizira u četvrtak 20. rujna javno predavanje u Vrlici pod nazivom ”Izazovi i radosti starosti”.

Predavanje će održati sinjska psihologinja Slavenka Maršić koja će govoriti o tome kako i uz čiju pomoć provoditi lijepu i sadržajnu starost.

Predavanje će se održati u vrličkoj gradskoj vijećnici s početkom u 9,30 sati, a poslije predavanja psihologinja će odgovarati na pitanja nazočnih te po potrebi dogovoriti psihološko savjetovanje stanovnika vrličkog područja. Predavanje je namijenjeno starijim osobama i članovima njihovih obitelji kao i svima onima koji skrbe o starijima.

Psihologinja Maršić vodi psihološko savjetovalište za starije osobe u Udruzi Srma u Sinju svakog četvrtka od 17 do 19 sati, a savjeti se mogu zatražiti osobno i putem telefona 661-661 i 091/566-7991.

Predavanje se odvija u okviru projekta: ”TREĆA DOB – U SRIDU!” kojega financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku. (srma.hr)