Aktualno, Nekategorizirano

Seminar o razvoju protokola i načina djelovanja u izvanrednim i kriznim situacijama

Udruga B.a.B.e. Budi aktivna. Budi emancipiran. s partnerima Udrugom za podršku žrtvama i svjedocima i Vukovarsko-srijemskom županijom, u sklopu projekta “ZVONO – Znanjem i vještinama osnažujemo nevladine organizacije” organizira Seminar razmjene iskustava s predstavnicima OCD-a koji su već razvili ili su u fazi razvoja protokola i načina djelovanja u izvanrednim i kriznim situacijama.

Seminar će se održati online, putem Zoom aplikacije, dana 19. prosinca (ponedjeljak) 2022. godine, od 10:00 do 12:00 sati.

Trajanje projekta “ZVONO – Znanjem i vještinama osnažujemo nevladine organizacije” je 15 mjeseci, a isti se provodi na području Vukovarsko-srijemske županije. Projekt je sufinanciran sredstvima iz Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske, a ukupna vrijednost iznosi 477.636,38 kuna.

Za sva pitanja i uključivanje u projekt možete nam se obratiti na e-adrese: sigurnakucavsz@babe.hr ili pzs@pzs.hr. (Izvor: Facebook najava)